Informatii despre birouri

Uponor România S.R.L.

Sediul central:

Adresa: Splaiul Unirii 76, parter, Sector 4, Bucureşti
Telefon: 004 031 805 33 91
Fax: 004 031 805 33 95
E-mail: info-ro@uponor.com; ofertare@uponor.com

Academia Uponor:

Adresa: B-dul Brâncuși, Nr. 174, Et. 3, 400462 Cluj Napoca

Colegii noştri

Csaba Polcz
Director General

004 031 805 33 91
info-ro@uponor.com

Ionut Cabuz
Sales Manager

004 031 805 33 91
004 0752 306 626
ionut.cabuz@uponor.com
Ana Fufa
Customer Service & Office Administrator

 

004 031 805 33 91
004 0752 306 623
ana.fufa@uponor.com

Roxana Buzaeanu
Marketing Coordinator
 
004 031 805 33 91
004 0725 520 008 
roxana.buzaeanu@uponor.com
Levente Nagy
Technical and Offering Manager


004 0364 144 058 
004 0752 306 621 
levente.nagy@uponor.com


Claudiu Boboc
Area Sales Manager - Moldova

 

004 0752 306 620
claudiu.boboc@uponor.com

 
Mihai Istoc
Area Sales Manager- Bucuresti & Sud


004 0752 306 622
mihai.istoc@uponor.com


Cristian Nicoară
Area Sales Manager-
Nordul Transilvaniei & Banat 
                          

004 0752 306 627 

cristian.nicoara@uponor.com


Ion Necula
Area Sales Manager- Sudul Transilvaniei

 

004 0752 306 625
ion.necula@uponor.com


Razvan Dieaconu
Special Application Engineer

 

004 031 805 3392
004 0730 633 066
razvan.dieaconu@uponor.com





Inchis