uponor services

Uponor Romania

Contacte

Din cauza situației generate de coronavirus, lucrăm în sistem "work from home". De aceea, va rugăm să sunați înainte pentru a programa vizitele la sediul Uponor.


Uponor România: Splaiul Unirii 76, parter, Sector 4, Bucureşti. Telefon: +40 31 805 33 91

Academia Uponor: B-dul Brâncuși, Nr. 174, Et. 3, 400462 Cluj Napoca

Email: ofertare@uponor.com; info-ro@uponor.com

 
Sales
Ionut Cabuz 
Sales Manager Uponor Romania
Telefon: 031 805 3391 
 ionut.cabuz@uponor.com
 
Ana Trifan
Project Area Sales & Design Support
Telefon: 0743 246 926
ana.trifan@uponor.com
Mihai Istoc
Area Sales Manager Bucuresti & Sud
Telefon: 0752 306 622
mihai.istoc@uponor.com
 
Daniela Minea
 Area Sales Manager Bucuresti & Sud
Telefon: 0742 143 348
daniela.minea@uponor.com
 
Cosmin Cotofan
Area Sales Manager Centru
Telefon: 0752 306 625
cosmin.cotofan@uponor.com
Claudiu Boboc
Area Sales Manager Moldova
Telefon: 0752 306 620
claudiu.boboc@uponor.com
Cristian Nicoara
Area Sales Manager Transilvania
Telefon: 0752 306 627
cristian.nicoara@uponor.com

Sales
Ioana Sirca
Project Area Sales & Design Support
Telefon: 0752 30 66 21
ioana.sirca@uponor.com

Sorin Colesniuc
Area Sales Manager Banat
Telefon: 0740 278 425
sorin.colesniuc@uponor.com

Suport Tehnic:

Razvan Dieaconu
Technical Support Engineer
Telefon: 0730 63 30 66
razvan.dieaconu@uponor.com
Mihai Negulei
Technical Support
Telefon: 0749 138 911
mihai.negulei@uponor.com
Tamas Bartok
Technical Support
Telefon: 0752 306 624
tamas.bartok@uponor.com
Logistica & Customer Service
Ioana Lazar
Customer Service
Telefon:0752 306 623
ioana.lazar@uponor.com
Marketing
Roxana Buzaeanu
Marketing Coordinator
Telefon:0725 520 008
roxana.buzaeanu@uponor.com
-