uponor services

Uponor Romania

Contacte

Contacte Uponor Romania

Drag Partener,

Datorită evenimentelor legate de Covid-19 (Corona Virus), vă rugăm să fiți conștienți că echipa suport Uponor Romania: asistență tehnică, logistică și suport clienți lucrează acum de acasa. Ne vom strădui să răspundem solicitării dvs., când și cum este posibil în mod rezonabil. Vă mulțumim pentru răbdare.

Contactați reprezentantul Uponor utilizând datele de contact de mai jos, pentru de asistență comerciala si tehnică, ofertare sau date privind livrarile comenzilor dvs.

Echipa Uponor

 

Ionut Cabuz - Sales Manager

Sales
Ana Trifan
Project Area Sales & Design Support
Telefon: 0743 246 926
ana.trifan@uponor.com
Mihai Istoc
Area Sales Manager Bucuresti & Sud
Telefon: 0752 306 622
mihai.istoc@uponor.com
Cosmin Cotofan
Area Sales Manager Centru
Telefon: 0752 306 625
cosmin.cotofan@uponor.com
Claudiu Boboc
Area Sales Manager Moldova
Telefon: 0752 306 620
claudiu.boboc@uponor.com
Cristian Nicoara
Area Sales Manager Transilvania
Telefon: 0752 306 627
cristian.nicoara@uponor.com
Sorin Ioan Colesniuc
Area Sales Manager Banat
Telefon: 0740 278 425
sorin.colesniuc@uponor.com
Suport Tehnic:
Razvan Dieaconu
Technical Support Engineer
Telefon: 0730 63 30 66
razvan.dieaconu@uponor.com
Mihai Negulei
Technical Support
Telefon: 0749 138 911
mihai.negulei@uponor.com
Tamas Bartock
Technical Support
Telefon: 0752 306 624
tamas.bartok@uponor.com
Logistica & Customer Service
Ioana Lazar
Customer Sevice
Telefon:0752 306 623
ioana.lazar@uponor.com
Marketing
Roxana Buzaeanu
Marketing Coordinator
Telefon:0725 520 008
roxana.buzaeanu@uponor.com

Uponor România: Splaiul Unirii 76, parter, Sector 4, Bucureşti

Telefon: +04 031 805 33 91;

E-mail: ofertare@uponor.com; info-ro@uponor.com

 

Academia Uponor: B-dul Brâncuși, Nr. 174, Et. 3, 400462 Cluj Napoca

 

Use this property to display a short description or any instructions, notes, or guidelines that the visitor should read when filling out the form. This will appear directly below the content of the form.