uponor services

Uponor Romania

Contacte

Pentru consultanță tehnică și vizitarea show-room-ului vă rugăm să  programați în prealabil la telefon.

 

Uponor România: Splaiul Unirii 76, parter, Sector 4, Bucureşti. Telefon: +40 31 805 33 91

Academia Uponor: B-dul Brâncuși, Nr. 174, Et. 3, 400462 Cluj Napoca

Email: ofertare@uponor.com; info-ro@uponor.com

 
Sales
Ionut Cabuz 
Sales Manager Uponor Romania
Telefon: 031 805 3391 
 ionut.cabuz@uponor.com
 
Mihai Istoc
Area Sales Manager Bucuresti & Sud
Telefon: 0752 306 622
mihai.istoc@uponor.com
 
Daniela Minea
 Area Sales Manager Bucuresti & Sud
Telefon: 0742 143 348
daniela.minea@uponor.com
 
Cosmin Cotofan
Area Sales Manager Centru
Telefon: 0752 306 625
cosmin.cotofan@uponor.com
Claudiu Boboc
Area Sales Manager Moldova
Telefon: 0752 306 620
claudiu.boboc@uponor.com
Cristian Nicoara
Area Sales Manager Transilvania
Telefon: 0752 306 627
cristian.nicoara@uponor.com
 
Ioana Sirca
Project Area Sales & Design Support
Telefon: 0752 306 621 
ioana.sirca@uponor.com

 

Irina Moisescu
Project Area Sales & Design Support
Telefon: 0753 098 254 
ext-irina.moisescu@uponor.com

 

 


Suport Tehnic
Razvan Dieaconu
Technical Support Engineer
Telefon: 0730 633 066
razvan.dieaconu@uponor.com
Mariana Babara
Technical Support
Telefon: 0753 009 500 
ext-mariana.babara@uponor.com
 
Mihai Negulei
Technical Support
Telefon: 0749 138 911
ext-mihai.negulei@uponor.com
Tamas Bartok
Technical Support
Telefon: 0752 306 624
tamas.bartok@uponor.com
Logistica & Customer Service
Ioana Lazar
Customer Service
Telefon:0752 306 623
ioana.lazar@uponor.com
Marketing
Roxana Buzaeanu
Marketing Coordinator
Telefon:0725 520 008
roxana.buzaeanu@uponor.com
 
Cosmina Ioniță
Marketing& Sales Support
Telefon: 0753 098 288
ext-cosmina.ionita@uponor.com
-